Košarkaški turnir u Bjelovaru

3. siječnja 2020 | Obavijesti kluba

Krajem prošle godine, 27.-29.12. održan je veći košarkaški turnir svih dobnih skupina „Zimsko prvenstvo“ u Bjelovaru, pod organizacijom KK Vedi (Bjelovar). KK Koprivnica sudjelovao je na turniru nižih uzrasta dječaka do 11 godina (U-11), u nedjelju, 29.12. u bjelovarskoj Sokolani, pri čemu je navedena ekipa osvojila medalju za izvrsno 2. mjesto. Za ekipu KK Koprivnica nastupili su M. Periša (4), A. Švegović (24), F. Šisl (2), N. Indir, T. Torma (2), L. Čičak,  F. Gašparić (2), L. Vukobradić, L. Novak te dvije djevojčice istog uzrasta, N. Želežić (6) i K. Jakupić (3), pod vodstvom D. Dević. U prvoj su utakmici koprivnički košarkaši pobijedili KK Mladost (Đurđevac) rezultatom 33:28, pri čemu se posebno istaknuo igrač Koprivnice, Andrija Švegović, s postignutih 18 poena. U finalu turnira ekipa je izgubila od u tom trenutku nešto spretnijih domaćina, rezultatom 10:21.

KLUB U BROJKAMA

Više od

treninga

Više od

utakmica

Više od

liga

Više od

godina

ŽELIš POSTATI USPJEŠAN KOŠARKAŠ?

Uz naše stručne trenere i sa svojim zalaganjem možeš postati uspješan košarkaš. Natječemo se u svim dobnim skupinama sudjelujući u ligama M9, M11, M13, M15, M17, M19 i seniorima tako da svi naši članovi imaju mogućnost sudjelovati i ići na natjecanja te ostvarivati zapažene rezultate.