Finale županijskog kupa

16. rujna 2018 | Obavijesti kluba

Finale Košarkaškog Kupa Kc-Kž Županije na kraju je očekivano završilo pobjedom prošlogodišnjeg prvoligaša Podravca iz Virja.

Međutim puno iskusnija ekipa iz Virja nije imala nimalo lak posao u Koprivnici. Ekipa KK Koprivnice je pružila jak otpor renomiranoj ekipi iz Virja te je rezultat bio neizvjestan gotovo do kraja utakmice, na 6 minuta prije kraja utakmice gosti iz Virja su imali samo 4 koša razlike. Tada zbog manjeg broja kvalitetnih igrača te sužene rotacije, je popustila obrana ekipe domaćina što su iskusni igrači iz Virja iskoristili i osigurali pobjedu.

Kod pobjedničke ekipe nezadrživ je bio inače njihov najbolji igrač Stefan Zadravec sa 22 postignuta koša, po 15 koševa su postigli visoki i fizički jaki centri Maslić i Šestak.

Za domaćine najviše koševa su postigli najiskusniji Beljan 18 koševa i Jančijev 17 koševa. Za ekipu Koprivnice na ovoj utakmici zbog lakše ozljede nije igrao jedan od njihovih ponajboljih igrača Goran Antolić.

KK Koprivnica : KK Podravac – 76 : 94 (20:25)(15:23)(23:13)(18:33)

KK Koprivnica: Kuzmić 2, Benotić 0,Šenvald 2, Buković 5, Beljan 18, Stajku 2,Mihoković R. 0, Jančijev 17, Balaško 8, Mihoković D. 12, Androlić 10, Antolić 0. Trener: Kapusta

KK Podravac: Zadravec S. 22, Zadravec J. 12, Vedriš 14, Hrženjak 0, Balatinec 2, Šestak 15, Kodba 6,Križić 1, Maslić 15, Cestar 2, Matoić 4, Kuzmić 1. Trener: Hrženjak

KLUB U BROJKAMA

Više od

treninga

Više od

utakmica

Više od

liga

Više od

godina

ŽELIš POSTATI USPJEŠAN KOŠARKAŠ?

Uz naše stručne trenere i sa svojim zalaganjem možeš postati uspješan košarkaš. Natječemo se u svim dobnim skupinama sudjelujući u ligama M9, M11, M13, M15, M17, M19 i seniorima tako da svi naši članovi imaju mogućnost sudjelovati i ići na natjecanja te ostvarivati zapažene rezultate.