» » Treći poraz Koprivnice u nizu

Treći poraz Koprivnice u nizu

Liga: M-15 | Pretkadeti | 0

Neuspješno otvaranje regionalnog prvenstva za Koprivnicu.Sam tijek utakmice do zadnje minute treće četvrtine nije dao ni slutiti ovakvom porazu mlađih kadeta Koprivnice.Izjednačena prva četvrtina,odlična druga i solidna treća do minutu prije kraja gdje nastaje krah.Koprivnica ulazi u zadnju minutu treće četvrtine sa 11 poena prednosti,imala je prednost i od 15-16 poena,a onda preokret jedna trica Vindije,dvije izgubljene lopte za još jednu tricu i polaganje gostiju i u zadnju četvrtinu se ulazi sa prednosti od 3 poena,a onda nastaje raspad ekipe koja zadnju četvrtinu gubi sa 31-8 i pobjeda odlati u Varaždin.Nažalost ekipa koja je pobjedila 10 utakmica u nizu u samo 15-tak dana gubi tri važne utakmice za redom.Kod gostiju bolji Vujović,Pavlic i Kovačić,a kod domaćina Stajku sa 28 poena i 19 skokova.

KK KOPRIVNICA : KK VINDIJA51 : 71
Rezultat po četvrtinama: (12:12)(17:6)(14:22)(8:31)

Za KK KOPRIVNICA nastupili su: Za KK VINDIJA nastupili su: