5

Kliknite na ligu za koju želite pregledati rezultate!

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1ŠK KK KOPRIVNICA53213513328
2ŠK KK KRIŽEVCI2207643334
3ŠK KK MLADOST2206225374
4ŠK KK PODRAVAC3035596-413
5ŠK KK RADNIK2024980-312
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
1121.01.2017.ŠK KK MLADOSTŠK KK PODRAVAC34:14
2121.01.2017.ŠK KK PODRAVACŠK KK KOPRIVNICA14:19
3121.01.2017.ŠK KK MLADOSTŠK KK KOPRIVNICA28:11
4205.02.2017.ŠK KK KOPRIVNICAŠK KK KRIŽEVCI23:35
5205.02.2107.ŠK KK KRIŽEVCIŠK KK RADNIK41:20
6205.02.2017.ŠK KK KOPRIVNICAŠK KK RADNIK39:29
7205.02.2017.ŠK KK KOPRIVNICAŠK KK PODRAVAC43:27
Broj
dresa
Ime Prezime Datum
rođenja
1 Jan Gregur 15.12.2006.
2 Marko Šarić 07.06.2006.
3 Emanuel  Kolar 06.05.2006.
4 Marko Krušelj 16.10.2006.
5 Martin Majerus 08.03.2007.
6 Marko Poznić 16.09.2007.
7 Luka Prepelić 14.06.2007.
8 Vito Bijač 22.02.2007.
9 Matej Bukvić 09.08.2007.
10 Lovro Đukin 16.09.2008.
11 Simon Labaš 16.09.2008.
12 Petar Šajfar 07.08.2008.
13 Petar Benotić 06.05.2008.
14 Dominik Lazar 03.06.2008.
15 Marin Horvat 06.06.2008.
16 Stjepan Vidović 13.09.2008.

M-12 | Dječaci | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1KRIŽEVCI55046212034210
2PODRAVAC54126726529
3KOPRIVNICA523156237-817
4MLADOST422197198-16
5VIROVITICA404116268-1524
6RADNIK303105215-1103
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
1103.12.2016.RADNIKKRIŽEVCI30:98
2103.12.2016.VIROVITICAPODRAVAC35:67
3103.12.2016.MLADOSTKOPRIVNICA42:23
4217.12.2016.VIROVITICAMLADOST36:63
5217.12.2016.KOPRIVNICARADNIK51:35
6217.12.2016.PODRAVACKRIŽEVCI21:103
7314.01.2017.MLADOSTPODRAVAC54:55
8314.01.2017.RADNIKVIROVITICA
9314.01.2017.KRIŽEVCIKOPRIVNICA75:13
10428.01.2017.MLADOSTRADNIK
11428.01.2017.VIROVITICAKRIŽEVCI18:102
12428.01.2017.PODRAVACKOPRIVNICA58:33
13511.02.2017.KOPRIVNICAVIROVITICA36:27
14511.02.2017.KRIŽEVCIMLADOST84:38
15511.02.2017.RADNIKPODRAVAC40:66
16625.02.2017.PODRAVACVIROVITICA
17625.02.2017.KOPRIVNICAMLADOST
18625.02.2017.KRIŽEVCIRADNIK
19711.03.2017.MLADOSTVIROVITICA
20711.03.2017.RADNIKKOPRIVNICA
21711.03.2017.KRIŽEVCIPODRAVAC
22825.03.2017.PODRAVACMLADOST
23825.03.2017.VIROVITICARADNIK
24825.03.2017.KOPRIVNICAKRIŽEVCI
25901.04.2017.RADNIKMLADOST
26901.04.2017.KRIŽEVCIVIROVITICA
27901.04.2017.KOPRIVNICAPODRAVAC
281022.04.2017.VIROVITICAKOPRIVNICA
291022.04.2017.MLADOSTKRIŽEVCI
301022.04.2017.PODRAVACRADNIK
Broj
dresa
Ime Prezime Datum
rođenja
1 Gabrijel Vedriš 05.10.2005.
2 Tomislav Benotić 01.07.2005.
3 Jan Vrabec 13.03.2005.
21 Juraj Jukić 02.04.2005.
20 Vito Bogdanić 06.04.2005.
4 Karlo List 22.05.2005.
5 Juraj Kovač 08.03.2005.
6 Karlo Marcinaš 17.03.2005.
7 Jan Gregur 15.12.2006.
8 Marko Šarić 07.06.2006.
9 Emanuel Kolar 06.05.2006.
22 Vito Bijač 22.02.2007.
10 Martin Majerus 08.03.2007.
11 Marko Poznić 16.09.2007.
12 Luka Prepelić 14.06.2007.
13 Matej Bukvić 09.08.2007.
14 Lovro Đukin 16.09.2008.
15 Simon Labaš 12.03.2008.
16 Petar Šajfar 07.08.2008.
17 Petar Benotić 06.05.2008.
18 Marin Horvat 06.06.2008.
19 Dominik Lazar 03.06.2008.
23 Stjepan Vidović 13.09.2008.

M-14 | Mlađi kadeti | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1KOPRIVNICA1210277537440122
2RADNIK129372146325821
3KRIŽEVCI1110169139829321
4BJELOVAR1165418500-8217
5PODRAVAC1248441879-43816
6MLADOST12210319727-40814
7VIROVITICA12012024-2412
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
1142630VIROVITICASLOBODAN
2142630RADNIKBJELOVAR82:33
3142630MLADOSTKRIŽEVCI22:88
4142630PODRAVACKOPRIVNICA40:123
5242644SLOBODANKOPRIVNICA
6242644KRIŽEVCIPODRAVAC117:38
7242644BJELOVARMLADOST66:27
8242644VIROVITICARADNIK0:2
9342658RADNIKSLOBODAN
10342658MLADOSTVIROVITICA2:0
11342658PODRAVACBJELOVAR48:68
12342658KOPRIVNICAKRIŽEVCI74:34
13442672SLOBODANKRIŽEVCI
14442672BJELOVARKOPRIVNICA17:72
15442672VIROVITICAPODRAVAC0:2
16442672RADNIKMLADOST72:38
17542686MLADOSTSLOBODAN
18542686PODRAVACRADNIK46:80
19542686KOPRIVNICAVIROVITICA2:0
20542686KRIŽEVCIBJELOVAR58:26
21642700SLOBODANBJELOVAR
22642700VIROVITICAKRIŽEVCI0:2
23642700RADNIKKOPRIVNICA54:60
24642700MLADOSTPODRAVAC47:51
25742707PODRAVACSLOBODAN
26742707KOPRIVNICAMLADOST96:20
27742707KRIŽEVCIRADNIK67:56
28742707BJELOVARVIROVITICA2:0
29842714SLOBODANVIROVITICA
30842714BJELOVARRADNIK30:58
31842714KRIŽEVCIMLADOST87:28
32842714KOPRIVNICAPODRAVAC92:29
33942721KOPRIVNICASLOBODAN
34942721PODRAVACKRIŽEVCI48:104
35942721MLADOSTBJELOVAR40:56
36942721RADNIKVIROVITICA2:0
371042742SLOBODANRADNIK
381042742VIROVITICAMLADOST0:2
391042742BJELOVARPODRAVAC78:33
401042742KRIŽEVCIKOPRIVNICA69:44
411142749KRIŽEVCISLOBODAN
421142749KOPRIVNICABJELOVAR82:40
431142749PODRAVACVIROVITICA2:0
441142749MLADOSTRADNIK25:80
451242756SLOBODANMLADOST
461242756RADNIKPODRAVAC117:49
471242756VIROVITICAKOPRIVNICA0:2
481242756BJELOVARKRIŽEVCI
491342763BJELOVARSLOBODAN
501342763KRIŽEVCIVIROVITICA2:0
511342763KOPRIVNICARADNIK52:56
521342763PODRAVACMLADOST55:53
531442770SLOBODANPODRAVAC
541442770MLADOSTKOPRIVNICA15:76
551442770RADNIKKRIŽEVCI62:63
561442770VIROVITICABJELOVAR0:2

M-16 | Kadeti | Košarkaški klub Koprivnica

M-12 | Dječaci        
R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1KRIŽEVCI55046212034210
2PODRAVAC54126726529
3KOPRIVNICA523156237-817
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
00KK DONJI KRALJEVECKK GRAFIČAR81:66
00KK GRAFIČARKK DONJI KRALJEVEC77:68
00KK BJELOVARKK KOPRIVNICA73:67
00KK KOPRIVNICAKK BJELOVAR66:75
11KK KOPRIVNICAKK GRAFIČAR79:60
21KK BJELOVARKK DONJI KRALJEVEC72:68
32KK DONJI KRALJEVECKK KOPRIVNICA
42KK GRAFIČARKK BJELOVAR
53KK GRAFIČARKK KOPRIVNICA
63KK DONJI KRALJEVECKK BJELOVAR
74KK KOPRIVNICAKK DONJI KRALJEVEC
84KK BJELOVARKK GRAFIČAR
R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1BJELOVAR12120106061744324
2KOPRIVNICA119298750847920
3BISTRA1284103772731020
4RADNIK12578548074717
5PITOMAČA122104611032-57114
6KRIŽEVCI10467076644314
7VIROVITICA110113241075-75111
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
1110.09.2016.RADNIKslobodan
2110.09.2016.BISTRAKOPRIVNICA67:70
3110.09.2016.KRIŽEVCIBJELOVAR72:93
4110.09.2016.PITOMAČAVIROVITICA63:37
5224.09.2016.VIROVITICAslobodan
6224.09.2016.BJELOVARPITOMAČA75:24
7224.09.2016.KOPRIVNICAKRIŽEVCI90:42
8224.09.2016.RADNIKBISTRA67:88
9308.10.2016.BISTRAslobodan
10308.10.2016.KRIŽEVCIRADNIK85:72
11308.10.2016.PITOMAČAKOPRIVNICA29:82
12308.10.2016.VIROVITICABJELOVAR30:118
13422.10.2016.BJELOVARslobodan
14422.10.2016.KOPRIVNICAVIROVITICA101:6
15422.10.2016.RADNIKPITOMAČA94:36
16422.10.2016.BISTRAKRIŽEVCI74:60
17505.11.2016.KRIŽEVCIslobodan
18505.11.2016.PITOMAČABISTRA49:113
19505.11.2016.VIROVITICARADNIK41:106
20505.11.2016.BJELOVARKOPRIVNICA73:67
21619.11.2016.KOPRIVNICAslobodan
22619.11.2016.RADNIKBJELOVAR44:85
23619.11.2016.BISTRAVIROVITICA103:25
24619.11.2016.KRIŽEVCIPITOMAČA95:38
25703.12.2016.PITOMAČAslobodan
26703.12.2016.VIROVITICAKRIŽEVCI25:102
27703.12.2016.BJELOVARBISTRA86:59
28703.12.2016.KOPRIVNICARADNIK94:60
29810.12.2016.RADNIKSLOBODAN
30810.12.2016.KOPRIVNICABISTRA89:60
31810.12.2016.BJELOVARKRIŽEVCI87:49
32810.12.2016.VIROVITICAPITOMAČA37:47
33917.12.2016.VIROVITICASLOBODAN
34917.12.2016.PITOMAČABJELOVAR31:84
35917.12.2016.KRIŽEVCIKOPRIVNICA
36917.12.2016.BISTRARADNIK78:72
371007.01.2017.BISTRASLOBODAN
381007.01.2017.RADNIKKRIŽEVCI67:65
391007.01.2017.KOPRIVNICAPITOMAČA141:8
401007.01.2017.BJELOVARVIROVITICA110:36
411114.01.2017.BJELOVARSLOBODAN
421114.01.2017.VIROVITICAKOPRIVNICA35:115
431114.01.2017.PITOMAČARADNIK46:74
441114.01.2017.KRIŽEVCIBISTRA48:80
451221.01.2017.KRIŽEVCISLOBODAN
461221.01.2017.RADNIKVIROVITICA88:27
471221.01.2017.BISTRAPITOMAČA111:52
481221.01.2017.KOPRIVNICABJELOVAR66:75
491328.01.2017.KOPRIVNICASLOBODAN
501328.01.2017.BJELOVARRADNIK90:57
511328.01.2017.VIROVITICABISTRA25:122
521328.01.2017.PITOMAČAKRIŽEVCI38:89
531404.02.2017.PITOMAČASLOBODAN
541404.02.2017.KRIŽEVCIVIROVITICA
551404.02.2017.BISTRABJELOVAR82:84
561404.02.2017.RADNIKKOPRIVNICA53:72

M-18 | Juniori | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1RADNIK12111104775729023
2VIROVITICA12849999227720
3BJELOVAR118387770717019
4PODRAVAC1275106278327919
5KOPRIVNICA12578928118117
6PITOMAČA122106621149-48714
7KRIŽEVCI11011511921-41011
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
1142630KRIŽEVCIslobodan
2142630PITOMAČABJELOVAR48:77
3142630PODRAVACKOPRIVNICA59:72
4142630VIROVITICARADNIK73:72
5242637RADNIKslobodan
6242637KOPRIVNICAVIROVITICA76:77
7242637BJELOVARPODRAVAC85:74
8242637KRIŽEVCIPITOMAČA45:60
9342644PITOMAČAslobodan
10342644PODRAVACKRIŽEVCI86:36
11342644VIROVITICABJELOVAR74:72
12342644RADNIKKOPRIVNICA79:69
13442651KOPRIVNICAslobodan
14442651BJELOVARRADNIK79:80
15442651KRIŽEVCIVIROVITICA58:87
16442651PITOMAČAPODRAVAC55:119
17542658PODRAVACslobodan
18542658VIROVITICAPITOMAČA105:50
19542658RADNIKKRIŽEVCI102:48
20542658KOPRIVNICABJELOVAR64:71
21642672BJELOVARslobodan
22642672KRIŽEVCIKOPRIVNICA55:91
23642672PITOMAČARADNIK71:102
24642672PODRAVACVIROVITICA120:80
25742686VIROVITICAslobodan
26742686RADNIKPODRAVAC85:68
27742695KOPRIVNICAPITOMAČA104:49
28742686BJELOVARKRIŽEVCI82:51
29842700KRIŽEVCIslobodan
30842700BJELOVARPITOMAČA79:44
31842700KOPRIVNICAPODRAVAC62:83
32842700RADNIKVIROVITICA108:74
33942707RADNIKslobodan
34942707VIROVITICAKOPRIVNICA93:60
35942707PODRAVACBJELOVAR64:73
36942707PITOMAČAKRIŽEVCI63:57
371042714PITOMAČAslobodan
381042714KRIŽEVCIPODRAVAC42:106
391042714BJELOVARVIROVITICA100:72
401042714KOPRIVNICARADNIK53:66
411117.12.2016.KOPRIVNICAslobodan
421142721RADNIKBJELOVAR87:72
431142721VIROVITICAKRIŽEVCI81:55
441142721PODRAVACPITOMAČA126:50
451242742PODRAVACslobodan
461242742PITOMAČAVIROVITICA58:108
471242742KRIŽEVCIRADNIK35:76
481242742BJELOVARKOPRIVNICA87:49
491342749BJELOVARslobodan
501342749KOPRIVNICAKRIŽEVCI87:29
511342749RADNIKPITOMAČA122:51
521342749VIROVITICAPODRAVAC75:93
531442756VIROVITICAslobodan
541442756PODRAVACRADNIK64:68
551442756PITOMAČAKOPRIVNICA63:105
561442756KRIŽEVCIBJELOVAR
Broj dresa Ime Prezime Datum rođenja Visina (cm) Pozicija
1 Trpimir Kovačić 10.08.1998.   Playmaker
2 Fran Kukec 18.02.1998.   Centar
3 Luka Blesić 23.07.1998.   Krilo
4 Dario Bajušić 08.04.1998.   Šuter
5 Josip Puc 18.03.1998.   Krilni centar
6 Vedran Hraščanec 21.11.1998.   Šuter
7 Stipe Bagarić 04.09.1998.   Centar
8 Matija Gerić 13.05.2000.   Centar
9 Martin Vedriš 11.11.2000.   Krilo
10 Darin Žaja 06.10.2000.   Playmaker
11 Fran Igrić 01.03.2000.   Krilo
12 Hrvoje Vrhovec 14.03.2000.   Krilni centar
13 Matej Igrić 20.12.2001.   Playmaker
14 Florijan Mikor 09.04.2001.   Krilo
15 Juraj Balaško 26.01.2001.   Šuter
16 Ivan Kuzmić 20.06.2001.   Centar

Seniori | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1Podravac151321436107436228
2Grafičar15132139294245028
3Međimurje151231271104123027
4Radnik158710371139-10223
5Ivanić1587122211784423
6Petar Zrinski157810751109-3422
7Mladost157812111269-5822
8Bjelovar1521310431338-29517
9Ivančica1431110151179-16417
10Koprivnica141138871320-43315
R.br.KoloDatumDomaćinGosti Rezultat 
1115.10.2016.IVANČICARADNIK74:79
2115.10.2016.PETAR ZRINSKIGRAFIČAR68:78
3115.10.2016.KOPRIVNICAIVANIĆ64:92
4115.10.2016.MEĐIMURJEBJELOVAR84:74
5115.10.2016.PODRAVACMLADOST85:62
6222.10.2016.RADNIKMLADOST62:94
7222.10.2016.BJELOVARPODRAVAC82:105
8222.10.2016.IVANIĆMEĐIMURJE66:86
9222.10.2016.GRAFIČARKOPRIVNICA128:66
10222.10.2016.IVANČICAPETAR ZRINSKI65:70
11329.10.2016.PETAR ZRINSKIRADNIK64:70
12329.10.2016.KOPRIVNICAIVANČICA83:95
13329.10.2016.MEĐIMURJEGRAFIČAR82:72
14329.10.2016.PODRAVACIVANIĆ94:82
15329.10.2016.MLADOSTBJELOVAR85:75
16405.11.2016.RADNIKBJELOVAR80:73
17405.11.2016.IVANIĆMLADOST102:86
18405.11.2016.GRAFIČARPODRAVAC68:77
19405.11.2016.IVANČICAMEĐIMURJE79:86
20405.11.2016.PETAR ZRINSKIKOPRIVNICA58:67
21512.11.2016.KOPRIVNICARADNIK58:60
22512.11.2016.MEĐIMURJEPETAR ZRINSKI89:64
23512.11.2016.PODRAVACIVANČICA116:64
24512.11.2016.MLADOSTGRAFIČAR71:86
25512.11.2016.BJELOVARIVANIĆ65:94
26619.11.2016.RADNIKIVANIĆ66:82
27619.11.2016.GRAFIČARBJELOVAR111:48
28619.11.2016.IVANČICAMLADOST80:81
29619.11.2016.PETAR ZRINSKIPODRAVAC74:72
30619.11.2016.KOPRIVNICAMEĐIMURJE66:106
31726.11.2016.MEĐIMURJERADNIK68:59
32726.11.2016.PODRAVACKOPRIVNICA127:69
33726.11.2016.MLADOSTPETAR ZRINSKI73:80
34726.11.2016.BJELOVARIVANČICA76:74
35726.11.2016.IVANIĆGRAFIČAR63:97
36803.12.2016.RADNIKGRAFIČAR55:93
37803.12.2016.IVANČICAIVANIĆ90:81
38803.12.2016.PETAR ZRINSKIBJELOVAR92:56
39803.12.2016.KOPRIVNICAMLADOST80:89
40803.12.2016.MEĐIMURJEPODRAVAC75:85
41910.12.2016.PODRAVACRADNIK93:57
42910.12.2016.MLADOSTMEĐIMURJE95:81
43910.12.2016.BJELOVARKOPRIVNICA97:82
44910.12.2016.IVANIĆPETAR ZRINSKI60:64
45910.12.2016.GRAFIČARIVANČICA101:64
461017.12.2016.RADNIKIVANČICA73:70
471017.12.2016.GRAFIČARPETAR ZRINSKI74:67
481017.12.2016.IVANIĆKOPRIVNICA91:58
491017.12.2016.BJELOVARMEĐIMURJE78:99
501017.12.2016.MLADOSTPODRAVAC78:105
511114.01.2017.MLADOSTRADNIK86:66
521114.01.2017.PODRAVACBJELOVAR106:78
531114.01.2017.MEĐIMURJEIVANIĆ95:67
541114.01.2017.KOPRIVNICAGRAFIČAR31:121
551114.01.2017.PETAR ZRINSKIIVANČICA72:54
561221.01.2017.RADNIKPETAR ZRINSKI93:90
571221.01.2017.IVANČICAKOPRIVNICA
581221.01.2017.GRAFIČARMEĐIMURJE63:61
591221.01.2017.IVANIĆPODRAVAC86:92
601221.01.2017.BJELOVARMLADOST69:81
611328.01.2017.BJELOVARRADNIK57:72
621328.01.2017.MLADOSTIVANIĆ90:97
631328.01.2017.PODRAVACGRAFIČAR75:82
641328.01.2017.MEĐIMURJEIVANČICA87:57
651328.01.2017.KOPRIVNICAPETAR ZRINSKI66:91
661404.02.2017.RADNIKKOPRIVNICA79:49
671404.02.2017.PETAR ZRINSKIMEĐIMURJE68:86
681404.02.2017.IVANČICAPODRAVAC64:98
691404.02.2017.GRAFIČARMLADOST116:64
701404.02.2017.IVANIĆBJELOVAR71:65
711511.02.2017.IVANIĆRADNIK88:66
721511.02.2017.BJELOVARGRAFIČAR50:102
731511.02.2017.MLADOSTIVANČICA76:85
741511.02.2017.PODRAVACPETAR ZRINSKI106:53
751511.02.2017.MEĐIMURJEKOPRIVNICA86:48
761618.02.2017.RADNIKMEĐIMURJE
771618.02.2017.KOPRIVNICAPODRAVAC
781618.02.2017.PETAR ZRINSKIMLADOST
791618.02.2017.IVANČICABJELOVAR
801618.02.2017.GRAFIČARIVANIĆ
811725.02.2017.GRAFIČARRADNIK
821725.02.2017.IVANIĆIVANČICA
831725.02.2017.BJELOVARPETAR ZRINSKI
841725.02.2017.MLADOSTKOPRIVNICA
851725.02.2017.PODRAVACMEĐIMURJE
861804.03.2017.RADNIKPODRAVAC
871804.03.2017.MEĐIMURJEMLADOST
881804.03.2017.KOPRIVNICABJELOVAR
891804.03.2017.PETAR ZRINSKIIVANIĆ
901804.03.2017.IVANČICAGRAFIČAR
Broj dresa Ime Prezime Datum rođenja Visina (cm) Pozicija
1 Goran Antolić 02.10.1992.   Playmaker
2 Tomislav Halusek 23.09.1991.   Krilni centar
3 Vilim Jakupić 07.07.1993.   Centar
4 Dominik Nervo 15.10.1992.   Playmaker
5 Luka Blesić 23.07.1998.   Krilo
6 Trpimir Kovačić 10.08.1998.   Playmaker
7 Dario Bajušić 08.04.1998.   Šuter
8 Josip Puc 18.03.1998.   Krilni centar
9 Vedran Hraščanec 21.11.1998.   Šuter
10 Fran Kukec 18.02.1998.   Centar
11 Stipe Bagarić 04.09.1998.   Centar
12 Matija Gerić 13.05.2000.   Krilni centar
13 Martin Vedriš 11.11.2000.   Krilo
14 Darin Žaja 06.10.2000.   Šuter
15 Fran Igrić 01.03.2000.   Krilo
16 Hrvoje Vrhovec 14.03.2000.   Krilo
17 Matej Igrić 20.12.2001.   Playmaker
18 Florijan Mikor 09.04.2001.   Krilo
19 Juraj Balaško 26.01.2001.   Šuter
20 Ivan Kuzmić 20.06.2001.   Krilni centar