» » Seniori Koprivnice poraženi su uvjerljivo od Radnika

Seniori Koprivnice poraženi su uvjerljivo od Radnika

Liga: 2ML liga | Seniori | 0

Kao što se i očekivalo, seniori Koprivnice poraženi su uvjerljivo od Radnika koji je tako ostao jedina neporažena momčad lige.Pristup naših košarkaša je bio dosta dobar ali ovaj puta je malo lopti prolazilo kroz Radnikov obruč. Ali je zato sa druge strane ekipa domaćina imala gotovo savršenu šutersku večer. Naravno, prednjačili su Svoboda i Braća Tomas ali su uz njih i ostali domaći igrači trpali i otvorene i šuteve preko ruke.Kada se tomu doda i lagana prevlast u skoku( Hekić), jasno je da nije moglo bolje završiti.Sledeće kolo u Koprivnicu dolazi Podravac  gdje će se tražiti i dalje dobar pristup igri  i više preciznosti pa bi onda i rezultat trebao biti puno bolji od ovog.

KK RADNIK : KK KOPRIVNICA99 : 65
Rezultat po četvrtinama: (28:12)(27:21)(24:8)(20:24)

Za KK RADNIK nastupili su: Za KK KOPRIVNICA nastupili su:
Članovi ekipe Broj koševa Broj dresa Članovi ekipe Broj koševa
SVOBODA N. 0 4 PALIGAČ 7
JUKIĆ 2 5 GRBEŠ 6
GLAMUZINA 6 6 DOMOVIĆ M. 8
ERHATIĆ 0 7 BAJUŠIĆ 0
SAMARDŽIJA 6 8 ANDROLIĆ 3
TOMAS L. 21 9 ŠIMUNOVIĆ 3
TOMAS I. 11 10 PETROVIĆ 11
SVOBODA I. 30 11 JAKUPIĆ 12
POMPER 2 12 DOMOVIĆ F. 9
HEKIĆ 2 13 ANTOLIĆ 6
VRAGOVIĆ 5 14    
MAKSIĆ 11 15    
Trice
SVOBODA I. 4,GLAMUZINA,SAMARDŽIJA,TOMAS L.,TOMAS I.2,MAKSIĆ 1 ANTOLIĆ,PETROVIĆ,ŠIMUNOVIĆ 1
Treneri
TOMAS ČALDAREVIĆ

Suci: KRAJAČIĆ,PERČIĆ