» » Peti turnir Mini basket lige – domaćin Špišić Bukovica

Peti turnir Mini basket lige – domaćin Špišić Bukovica

Liga: MBL | 1. do 4. razred | 0

Održan je 5. turnir MBL-a.

5.TURNIR

Domaćin Špišić Bukovica

    UTAKMICE 1.TURNIRA

      OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 10:29

OŠ FRAN KANCELAK DRNJE:OŠ I.B.M. VIROVITICA 18:21

KOPRIVNIČKE ŠKOLE:OŠ I.B.M. VIROVITICA 45:20

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:OŠ FRAN KANCELAK DRNJE 34:9

UTAKMICE 2.TURNIRA

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:OŠ NAZOR VIROVITICA 40:10

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:OŠ I.B.M. VIROVITICA 24:15

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:OŠ NAZOR VIROVITICA 30:29

KOPRIVNIČKE ŠKOLE:OŠ FRAN KANCELAK DRNJE 55:2

UTAKMICE 3.TURNIRA

OŠ I.B.M. VIROVITICA:OŠ NAZOR VIROVITICA 18:20

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 40:12

OŠ I.B.M. VIROVITICA:OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI 17:48

OŠ NAZOR VIROVITICA:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 14:26

UTAKMICE 4.TURNIRA

OŠ FRAN KANCELAK:OŠ NAZOR VIROVITICA 46:20

OŠ NAZOR VIROVITICA:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 25:41

KOPRIVNIČKE ŠKOLE:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 32:20

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:OŠ NAZOR VIROVITICA 19:16

OŠ FRAN KANCELAK:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 22:43

OŠ FRAN KANCELAK:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 35:31

UTAKMICE 5.TURNIRA

OŠ NAZOR VIROVITICA:OŠ I.B.M. VIROVITICA 19:18

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 43:20

OŠ FRAN KANCELAK DRNJE:OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI 13:25

OŠ NAZOR VIROVITICA:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 15:38

OŠ FRAN KANCELAK DRNJE:OŠ I.B.M. VIROVITICA 33:26

TABLICA MBL

RBR.

EKIPA

BROJ UTAKMICA

POBJEDE

PORAZI

POSTIGNUTI KOŠEVI

PRIMLJENI KOŠEVI

RAZLIKA KOŠEVE

BODOVI

1.

KOP.ŠKOLE

8

7

1

303

157

146

15

2.

MODEC KŽ

6

6

0

226

101

125

12

3.

KOP.BREGI

8

4

4

176

190

-14

12

4.

F.K.DRNJE

8

3

5

178

255

-77

11

5.

NAZOR VT

8

2

6

139

246

-107

10

6.

I.B.M.VT

8

1

7

164

237

-73

9

NAJVIŠE KOŠEVA

RBR.

PREZIME

ŠKOLA

UTAKMICA

KOŠEVA

1.

BLAŽEKOVIĆ

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI

8

116

2.

SVOBODA

MODEC-NAZOR KŽ

6

96

3.

BENOTIĆ

KOPRIVNIČKE ŠKOLE

8

80

4.

GVERIĆ

VIROVITICA

10

69

5.

IMBRIOVČAN F.

OŠ F.KANCELAK DRNJE

5

62

 

 

 

1.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:LEON TOPAL-DRNJE

BRZO VOĐENJE LOPTE:NIKOLA KOVAČIĆ-KOPRIVNIČKI BREGI

KOŠARKAŠKI SLALOM:DORIJAN LONČARIĆ-KOPRIVNIČKE ŠKOLE

2.TURNIR

SLOBODNA BACANJA: DORIJAN BLAŽEKOVIĆ-KOPRIVNIČKI BREGI

BRZO VOĐENJE LOPTE: FLORIJAN ŠAŠEK-KRIŽEVCI

KOŠARKAŠKI SLALOM: FILIP SRBLJINOVIĆ-KRIŽEVCI

3.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:ROKO BOLČIĆ-KRIŽEVCI

BRZO VOĐENJE LOPTE:FABIJAN ŠAŠEK-KRIŽEVCI

KOŠARKAŠKI SLALOM:NOA SVOBODA-KRIŽEVCI

4.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:TOMISLAV BENOTIĆ-KOPRIVNIČKE ŠKOLE

BRZO VOĐENJE LOPTE:NIKOLA KOVAČIĆ-KOPRIVNIČKI BREGI

KOŠARKAŠKI SLALOM:MIHOVIL MAĐERIĆ-KOPRIVNIČKE ŠKOLE

                                5.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:LUKA MOSLAVAC-NAZOR VIROVITICA

BRZO VOĐENJE LOPTE:LEO ANDROŠEVIĆ-DRNJE

KOŠARKAŠKI SLALOM:DINKO MAGENHAJM-I.B.M. VIROVITICA