» » Odlična utakmica 1.kola regionalnog doigravanja za kadete

Odlična utakmica 1.kola regionalnog doigravanja za kadete

Liga: M-17 | Kadeti | 0

Momčad Grafičara bolje je ušla u utakmicu,šuterski 5-7 za tricu u prvoj četvrtini,ali kadeti Koprivnice su danas bili odlučni da pobjede.Dobra obrana,borba za svaku loptu i prednost na poluvremenu od 3 poena.U trećoj četvrtini ekipa Koprivnice još je pojačala tempo,dvije blokade Mikora, u kontrama Grafičara, koje su podigle cijelu ekipu počinju ulaziti svi otvoreni šutevi i prednost raste.U zadnjoj četvrtini prednost raste i preko 20 poena,da bi se na kraju zaustavila na 19.Kod Grafičara dobri Hrešć,Križanić i Turek,a kod Koprivnice odlični Balaško 38 poena 8 skokova i 7 osvojenih lopti ,dobri Igrić 13 asistencija i 10 osvojenih lopti,te Mikor i Kuzmić,a pohvale danas odličnom mlađem kadetu Stajku.Sljedeći vikend utakmicu 2.kola Koprivnica igra u D.Kraljevcu.

KK KOPRIVNICA : KK GRAFIČAR79 : 60
Rezultat po četvrtinama: (16:19)(17:11)(22:15)(24:15)

Za KK KOPRIVNICA nastupili su: Za KK GRAFIČAR nastupili su: