» » Mlađi kadeti Koprivnice uvjerljivo plove regionalnim vodama

Mlađi kadeti Koprivnice uvjerljivo plove regionalnim vodama

Liga: M-15 | Pretkadeti | 0

Mlađi kadeti Koprivnice uvjerljivo plove regionalnim vodama i trećom uzastopnom pobjedom još uvijek ostaju u igri za odlazak na državnu poluzavršnicu. Ovog vikenda stradala je zbog ozljeda oslabljena ekipa Donjeg Kraljevca sa tridesetsedam koševa razlike. Bez obzira na visoku pobjedu nije bilo lako jer su gostujući igrači na momente vrlo agresivnom pa čak i grubom igrom pokušavali zaustaviti naše napade. Do sigurne pobjede našu je ekipu opet predvodio naš kapiten J. Balaško sa 35 poena, a standardno dobru igru pružio je trojac Igrić, Mikor i Kuzmić; kod gostiju nešto je pokušavao dvojac Ivanović, Vlah.

KK Koprivnica : KK Donj Kraljevec – 65 : 28
Rezultat po četvrtinama: (16:4)(14:11)(13:9)(22:13)

Za KK „ Koprivnica “ nastupili su: Za KK „Donji Kraljevec“ nastupili su:
Članovi ekipe Broj koševa Broj dresa Članovi ekipe Broj koševa
Igrić M 8 4 Ivanović N 13
Kuzmić I 14 5 Vlah D 8
Imbriovčan F 2 6 Barlović F
Lončarić D 2 7 Kovač L
8 Jurčec H
9 Novak L 7
Balaško J 35 10
Mikor 4 11
Lončarić F 12
Gregur B 13
Relja l 14
Poznić I 15
Trice
Balaško 3
Treneri
Balaško D Ružić M

Suci: Markušić F (VŽ), Kumrić M (VŽ)