» » Mlađi kadeti Koprivnice pobjedili i šestu utakmicu zaredom

Mlađi kadeti Koprivnice pobjedili i šestu utakmicu zaredom

Liga: M-15 | Pretkadeti | 0

Mlađi kadeti Koprivnice pobjedili i šestu utakmicu zaredom i poslije osam kola drže prvo mjesto na tablici bez poraza.Subotnja uspavanka u dvorani koprivničke gimnazije ,sa nedoraslim protivnikom završila pobjedom mlađih kadeta Koprivnice sa 63 koša razlike.Trener domaće ekipe podjelio je igrače u dvije petorke koje su odigrale svaka po dvije četvrtine.Prvu i treću četvrtinu igrala je jača petorka i radila razliku u koševima ,dok su drugu i četvrtu četvrtinu igrali igrači koji igraju manje i dobili priliku da pokažu svoje znanje.Kod gostiju bolji Sočec i Lukić,a kod domaćih najbolji stijelac Stajku,asistent Benotić,danas dobri kapetan Petrićević,centri Tetec i Srbiš i jedan od mlađih Gašparić.

KK KOPRIVNICA : KK PODRAVAC92 : 29
Rezultat po četvrtinama: (33:7)(12:11)(34:2)(13:9)

 

Za KK KOPRIVNICA nastupili su: Za KK PODRAVAC nastupili su:

 

Članovi ekipe Broj koševa Broj dresa Članovi ekipe Broj koševa
BENOTIĆ 11 4 SUŠANJ 4
SABOLIĆ 0 5 SOČEC 6
POBI 2 6 HRŽENJAK 2
HORVAT 2 7 MALAČIĆ 2
GAŠPARIĆ 8 8 PANDUR 4
BIRŠIĆ 8 9 ŠOŠ 4
PETRIČEVIĆ 13 10 BENKEK 0
PERIŠA 0 11 LUKIĆ 6
STAJKU 28 12 HALAČEK 1
TETEC 10 13 CESTAR 0
SRBIŠ 10 14 ORMANEC 0
            15            

 

Trice
           

 

Treneri
ŽAJA SLAMIĆ

 

Suci: STAMBOLIJA,ŠVEGOVIĆ