Još jedan poraz juniora Koprivnice

Liga: M-18 | Juniori | 0

Još jedan poraz juniora Koprivnice.Čudna utakmica sa tri različita dijela.U prvom poluvremenu ekipa Radnika igra maksimalno ozbiljno i do poluvremena vodi sa 20 koševa prednosti.Treću četvrtinu Koprivnica smanjuje na 10 i u četvrtoj dolazi do 6-7 koševa manjka ali neuspjeva … Nastavi čitati

Dobra predstava juniora Koprivnice

Dobra predstava juniora Koprivnice protiv nedoraslog protivnika.Nakon prve četvritine izgledalo je da će još jedna utakmica juniora proći u mukama,ali nastavak utakmice igralo se na samo jedan koš onaj gostiju iz Pitomače.Trener domaćina izrotirao je svih 11 igrača i svi … Nastavi čitati

Juniori opet poraženi

Još jedna izgubljena utakmica juniora Koprivnice u zadnjim minutama.Dobro otvaranje utakmice i vodstvo od 10 koševa razlike ipak nije dovoljno za pobjedu.Muška utakmica ,zanimljiva i rezultatski neodlučena do samog kraja ipak je otišla na stranu gustiju iz Bjelovara.Kod gostiju odlični … Nastavi čitati

Juniori poraženi od Radnika

Koprivnica je u trećem kolu junirske lige poražena u Križevcima od Radnika.Bez ozljeđenog Kovačića i sa igrom sa puno pogršnih dodavanja,izgubljenih lopti i premalo kretanja nije se mogao očekivati neki bolji rezultat.Kod gostiju dobri Vedriš,Gerić i Bajušić,a kod domaćina Kranjčić,Beljo … Nastavi čitati

Napeto protiv Virovitičana

Izjednačena utakmica u kojoj su pred sam kraj pobjedu odnjeli spretniji i sretniji gosti iz Virovitice.Cijelu utakmicu izmjenjivale su se momčadi u vodstvu,čas bi poveli domaćini čas gosti.Gosti iz Virovitice igrali su duge napade sa puno kontakata i ulazaka pod … Nastavi čitati

Juniori bolji od Radnika

Vrlo zanimljiva i borbena utakmica viđena je sinoć u Koprivnici. Došao je do sada neporaženi sastav lige i doživio prvi poraz. Domaći košarkaši velikom željom i zalaganjem lomili su protivnika i uspjeli ga slomiti u posljednjih par minuta utakmice.Nikoga ne … Nastavi čitati

Treća uzastopna pobjeda juniora Koprivnice

Treća uzastopna pobjeda juniora Koprivnice.Juniori Koprivnice cijelo vrijeme su utakmicu držali pod kontrolom. Obrambeno zalaganje svih igrača na visokom nivou,jedino i dalje brine dosta grešaka u dodavanjima i realizaciji situacija iz kontri i polukontri. Najbolji pojedinci susreta u momčadi Koprivnice … Nastavi čitati