Kadeti Koprivnice poraženi od Bjelovara

Liga: M-16 | Kadeti | 0

Utakmica koj je odlučivala o prvaku kadetske lige otišla je na stranu Bjelovara.Borbena i muška utakmica sa puno grešaka u dodavanjima,lošom realizacijom napada i osobnih pogrešaka.Koprivnica je dobro otvorila utakmicu i povela 1.četvrtinu.Do kraja poluvremena Koprivnica je održavala prednost koja … Nastavi čitati

Sigurna pobjeda kadeta Koprivnice u Virovitici

Uspavanka u nedjeljno dopodne.Od početka utakmice Koprivnica je zagospodarila terenom i zabijala iz svih pozicija.Šuterski raspoloženoj Koprivnici može se zamjeriti loše izvođenje slobodnih bacanja i previše izgubljenih lopti u težnji za što atrktivnijim potezima.Kod domaćina bolji Gverić,a kod Koprivnice Balaško … Nastavi čitati

Nova pobjeda kadeta Koprivnice

Kadeti Koprivnice nastavljaju sa pobjedama očekujući utakmicu sa Bjelovarom koja će odlučivati o prvom mjestu u ligi.Osim vodstva Radnika u prve 2-3 minute kadeti Koprivnice nisu imali većih problema sa ekipom Radnika i već do poluvremena vodstvo domaćina iznosi 27 … Nastavi čitati

Kadeti Koprivnice pobjedili Bistru

Kadeti Koprivnice pobjedili Bistru.Od samog početka utakmice kadeti Koprivnice kontrolirali su utakmicu i do kraja 1.četvrtine vodili sa 20-tak poena prednosti.Ostali dio utakmice trener Balaško rotirao je petorke i dao priliku svim igračima,što se nije odrazilo na rezultat i na … Nastavi čitati

Prvi poraz kadeta Koprivnice u novoj sezoni

Loše otvaranje utakmice momčadi Koprivnice i odlični Porobić donjeli su pobjedu i prvo mjesto na tablici ekipi iz Bjelovara.Zanimljiva utakmica,borbena i neizvjesna do samoga kraja.Iako je momčad Bjelovara cijelu utakmicu imala prednost kadeti Koprivnice nisu se predavali i stalno su … Nastavi čitati

Momčad Koprivnice nastavlja sa pobjedama u kadetskoj konkurenciji.Ovaj puta pala je momčad iz Virovitice.Utakmica bez ikakvog rezultatskog pritiska dala je treneru Balašku mogućnost da svi igraju po pola utakmice i na kraju su se svi igrači Koprivnice upisali u strijelce.Utakmica … Nastavi čitati

Nova, treća pobjeda kadeta Koprivnice

Sa znanjem da su bolji,košarkaši Koprivnice ušli su u utakmicu sa idejom lako ćemo i tako su se ponašali cijelo prvo poluvrijeme,bezvoljno,usporeno i odigrali najgoru utakmicu u zadnje vrijeme.Na njihovu sreću momčad Pitomače ni takvoj letargičnoj momčadi nije mogla parirati … Nastavi čitati