Druga pobjeda dječaka Koprivnice

Liga: M-13 | Dječaci | 0

Dječaci Koprivnice su od početka do kraja utakmice vodili i zasluženo pobjedili fizički jaču ekipu Virovitice.Dobra utakmica domaćina,ljepi potezi pojedinih igrača samo da je bilo više preciznosti rezultat bi bio i veći.Kod Virovitice bolji Prevedan i Fujs,a kod Koprivnice Gregur … Nastavi čitati

Očekivana pobjeda favorita

Očekivana pobjeda favorita.Bjelovar ,koji još nema ni jedan poraz u ligi,od početka je poveo i ta razlika je samo rasla do kraja utakmice.Dječaci Koprivnice samo su u trećoj četvrtini pružili kakav takav otpor gostima.Kod gostiju dobri Laić i Krajinović,a kod … Nastavi čitati

MBL – rezultati

MBL 1.turnir ŠK KK KRIŽEVCI – ŠK KK MLADOST Đurđevac                                        30 : 10 ŠK KK KOPRIVNICA – ŠK KK KRIŽEVCI                                                      14 : 54 ŠK KK PODRAVAC Virje – ŠK KK GRAFIČAR Ludbreg                            30 : 34 ŠK KK … Nastavi čitati

Križevčani bolji od koprivničanaca

U subotu je odigrana utakmica M-12 između Križevaca i Koprivnice u kojoj je domaćin upisao pobjedu rezultatom 47:35.Domaćini su vrlo brzo stekli visoku prednost,ali gosti se ne predaju te igraju puno bolje u drugoj četvrtini.Nažalost nisu uspjeli ugroziti Križevčane,ponajviše zbog … Nastavi čitati

Prva pobjeda novih nada Koprivnice

Od samog početka utakmice vidjelo se da dječaci Radnika nisu dorasli gostima iz Koprivnice.Kako je utakmica odmicala kraju trener Kapusta je mogao koristiti sve raspoložive snage tako da se većina dječaka upisala u strijelce.Kod domaćina bolji Ban,a kod gostiju iz … Nastavi čitati

1. kolo M-12 lige

Prva službena utakmica nove generacije Koprivničkih košarkaša u ligi M-12. Dobro prvo poluvrijeme malih košarkaša Koprivnice, ali u drugom Križevaci,kod kojih ima više igrača koji nisu košarkaški početnici, rade veću razliku i pobjeđuju. Uz dobru zabavu kod Koprivnice bolji Horvat,a … Nastavi čitati