» » Ekipa Koprivnice pobjedila goste iz Križevaca

Ekipa Koprivnice pobjedila goste iz Križevaca

Liga: M-13 | Dječaci | 0

Ekipa Koprivnice pobjedila goste iz Križevaca.Dječaci do 12 godina odigrali su utakmicu 2. kola.Zanimljiva utakmica koju su dječaci Koprivnice dobro otvorili i do poluvremena vodili sa 10 koševa prednosti,ali momčad Radnika se nije predavala i na kraju 3.četvrtine prednost je iznosila samo 4 poena.U posljednju dionicu dječaci Koprivnice ulaze odlučni i borbeni da osvojeprvu ovosezonsku pobjedu što su na kraju i učinili.Treba pohvaliti sve učesnike ovo utakmice od sportskih sudionika do roditelja navijača koji su bodrili svaki dobar potez svoje djece i djece protivničke momčadi,ovaj puta nešto bolji kod Radnika Katanović i Štimac,a kod Koprivnice Gregur i Vrabec.

KK KOPRIVNICA : KK RADNIK51 : 35
Rezultat po četvrtinama: (14:10)(6:1)(10:15)(21:9)

 

Za KK KOPRIVICA nastupili su: Za KK RADNIK nastupili su:
Članovi ekipe Broj koševa Broj dresa Članovi ekipe Broj koševa
PREPELIĆ 0 4 ČIČEK 6
LIST 6 5 MIKINAC 2
GREGUR 25 6 KATANOVIĆ 14
ŠARIĆ 6 7 ŠTIMAC 13
JUKIĆ 0 8 GUČIN 0
VRABEC 12 9            
KOVAČ 0 10            
VEDRIŠ 2 11            
BOGDANOVIĆ 0 12            
BUKVIĆ 0 13            
            14            
            15            

 

Trice
           

 

Treneri
KAPUSTA LUKŠA

 

Suci: STAMBOLIJA,VINKOVIĆ