» » Drugi poraz mlađih kadeta Koprivnice u 10 dana

Drugi poraz mlađih kadeta Koprivnice u 10 dana

Liga: M-15 | Pretkadeti | 0

Nažalost momčad Koprivnice izgubila je i drugi puta u deset dana i time izgubila 1. mjesto i prednost od 2-0 za regionalno natjecanje.Utakmica je bila izjednačena u prvoj četvrtini,a od druge na terenu je postojala samo jedna ekipa ,ekipa Križevca.Ekipa Koprivnice djelovala je statično,premalo kretanja u napadu,loša obrana,napadi 1 na 5… ,dok su Križevčani letjeli terenom,borili se za svaku loptu.Koprivničanci su uspjeli ublažiti poraz tek u zadnjih 5 minuta utakmice kada je trerner Križevaca uveo svoj dječji vrtić.Kod Križevaca odlični Šašek Florijan i dobri Bolčić.Čestitke ekipi Križevaca na osvojenom 1. mjestu,ali čestitke i jednoj i drugoj ekipi na prolasku na regionalno natjecanje gdje se već idući vikend igra 1.kolo.Protivnici na regionalnom natjecanju će biti Vindija i Kotoriba.

KK KRIŽEVCI : KK KOPRIVNICA69 : 44
Rezultat po četvrtinama: (15:11)(16:6)(29:6)(9:21)

Za KK KRIŽEVCI nastupili su: Za KK KOPRIVNICA nastupili su: