» » Četvrti turnir Mini basket lige – domaćin Koprivnica

Četvrti turnir Mini basket lige – domaćin Koprivnica

Liga: MBL | 1. do 4. razred | 0

Održan je 4. turnir Mini basket lige u Koprivnici.

    UTAKMICE 1.TURNIRA

      OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 10:29

OŠ FRAN KANCELAK DRNJE:OŠ I.B.M. VIROVITICA 18:21

KOPRIVNIČKE ŠKOLE:OŠ I.B.M. VIROVITICA 45:20

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:OŠ FRAN KANCELAK DRNJE 34:9

UTAKMICE 2.TURNIRA

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:OŠ NAZOR VIROVITICA 40:10

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:OŠ I.B.M. VIROVITICA 24:15

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:OŠ NAZOR VIROVITICA 30:29

KOPRIVNIČKE ŠKOLE:OŠ FRAN KANCELAK DRNJE 55:2

UTAKMICE 3.TURNIRA

OŠ I.B.M. VIROVITICA:OŠ NAZOR VIROVITICA 18:20

OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 40:12

OŠ I.B.M. VIROVITICA:OŠ MODEC-NAZOR KRIŽEVCI 17:48

OŠ NAZOR VIROVITICA:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 14:26

UTAKMICE 4.TURNIRA

OŠ FRAN KANCELAK:OŠ NAZOR VIROVITICA 46:20

OŠ NAZOR VIROVITICA:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 25:41

KOPRIVNIČKE ŠKOLE:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 32:20

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI:OŠ NAZOR VIROVITICA 19:16

OŠ FRAN KANCELAK:KOPRIVNIČKE ŠKOLE 22:43

OŠ FRAN KANCELAK:OŠ KOPRIVNIČKI BREGI 35:31

TABLICA MBL

RBR.

EKIPA

BROJ UTAKMICA

POBJEDE

PORAZI

POSTIGNUTI KOŠEVI

PRIMLJENI KOŠEVI

RAZLIKA KOŠEVE

BODOVI

1.

KOP.ŠKOLE

6

6

0

245

99

146

12

2.

KOP.BREGI

8

4

4

176

190

-14

12

3.

MODEC KŽ

4

4

0

158

68

90

8

4.

F.K.DRNJE

6

2

4

132

204

-72

8

5.

I.B.M.VT

6

1

5

120

185

-65

7

6.

NAZOR VT

6

1

5

105

190

-85

7

NAJVIŠE KOŠEVA

RBR.

PREZIME

ŠKOLA

UTAKMICA

KOŠEVA

1.

BLAŽEKOVIĆ

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI

8

116

2.

SVOBODA

MODEC-NAZOR KŽ

4

80

3.

BENOTIĆ

KOPRIVNIČKE ŠKOLE

6

71

4.

IMBRIOVČAN F.

OŠ F.KANCELAK DRNJE

3

44

4.

PETRIČEVIĆ

KOPRIVNIČKE ŠKOLE

6

44

 

 

 

1.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:LEON TOPAL-DRNJE

BRZO VOĐENJE LOPTE:NIKOLA KOVAČIĆ-KOPRIVNIČKI BREGI

KOŠARKAŠKI SLALOM:DORIJAN LONČARIĆ-KOPRIVNIČKE ŠKOLE

2.TURNIR

SLOBODNA BACANJA: DORIJAN BLAŽEKOVIĆ-KOPRIVNIČKI BREGI

BRZO VOĐENJE LOPTE: FLORIJAN ŠAŠEK-KRIŽEVCI

KOŠARKAŠKI SLALOM: FILIP SRBLJINOVIĆ-KRIŽEVCI

3.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:ROKO BOLČIĆ-KRIŽEVCI

BRZO VOĐENJE LOPTE:FABIJAN ŠAŠEK-KRIŽEVCI

KOŠARKAŠKI SLALOM:NOA SVOBODA-KRIŽEVCI

4.TURNIR

SLOBODNA BACANJA:TOMISLAV BENOTIĆ-KOPRIVNIČKE ŠKOLE

BRZO VOĐENJE LOPTE:NIKOLA KOVAČIĆ-KOPRIVNIČKI BREGI

KOŠARKAŠKI SLALOM:MIHOVIL MAĐERIĆ-KOPRIVNIČKE ŠKOLE