5

Kliknite na ligu za koju želite pregledati rezultate!

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1ŠK KK KRIŽEVCI99046011134918
2ŠK KK GRAFIČAR9722752215416
3ŠK KK MLADOST9632662204615
4ŠK KK VIROVITICA8622341587614
5ŠK KK PODRAVAC954231259-2514
6ŠK KK RADNIK945222262-4013
7ŠK KK KOPRIVNICA936170236-6612
8OŠ F.KANCELAK918141301-16010
9OŠ PITOMAČA817159271-1129
10OŠ KOP.BREGI716118237-1198

M-12 | Dječaci | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1BJELOVAR77046119027114
2PODRAVAC8624463559114
3KOPRIVNICA725270295-259
4KRIŽEVCI532240216248
5VIROVITICA514150287-1376
6RADNIK606164388-2246
R.br.KoloDatumDomaćinGostiRezultat  
1128./29.11.2015. PODRAVACBJELOVAR48:63
2128./29.11.2015. VIROVITICARADNIK57:32
3128./29.11.2015. KORIVNICAKRIŽEVCI28:42
4205./06.12.2015.PODRAVACVIROVITICA58:35
5205./06.12.2015.RADNIKKOPRIVNICA22:68
6205./06.12.2015.BJELOVARKRIŽEVCI48:27
7316./17.01.2016.VIROVITICABJELOVAR7:75
8316./17.01.2016.KORIVNICAPODRAVAC50:51
9316./17.01.2016.KRIŽEVCIRADNIK65:30
10406./07.02.2016.VIROVITICAKOPRIVNICA:
11406./07.02.2016.PODRAVACKRIŽEVCI75:59
12406./07.02.2016.BJELOVARRADNIK89:27
13520./21.02.2016.RADNIKPODRAVAC28:77
14520./21.02.2016.KRIŽEVCIVIROVITICA:
15520./21.02.2016.KORIVNICABJELOVAR20:56
16605./06.03.2016.BJELOVARPODRAVAC58:35
17605./06.03.2016.RADNIKVIROVITICA:
18605./06.03.2016.KRIŽEVCIKOPRIVNICA47:35
19702./03.04.2016.VIROVITICAPODRAVAC25:50
20702./03.04.2016.KORIVNICARADNIK32:25
21702./03.04.2016.KRIŽEVCIBJELOVAR:
22809./10.04.2016.BJELOVARVIROVITICA72:26
23809./10.04.2016.PODRAVACKOPRIVNICA52:37
24809./10.04.2016.RADNIKKRIŽEVCI
25923./24.04.2016.KORIVNICAVIROVITICA
26923./24.04.2016.KRIŽEVCIPODRAVAC
27923./24.04.2016.RADNIKBJELOVAR
281007./08.05.2016.PODRAVACRADNIK
291007./08.05.2016.VIROVITICAKRIŽEVCI
301007./08.05.2016.BJELOVARKOPRIVNICA
31All Stars
R.br.ImePrezimeDatum rođenja
1MatijaBarešić6.10.2006.
2BenotićTomislav1.7.2005.
3ĐukinLovro26.9.2008.
4NadanFabijanec17.2.2004.
5MarinGašparić18.12.2004.
6JanGregur15.12.2006.
7PatrikHorvat22.6.2004.
8RobertHorvat5.8.2004.
9RobertoHrženjak27.3.2006.
10MihaelImbriovčan2.1.2004.
11StankoJalšovec16.7.2004.
12Luka Jambreuš20.6.2005.
13BernardKralj20.12.2004.
14SimonLabaš12.3.2008.
15KarloList22.5.2005.
16LovroLokotar22.4.2004.
17Erik Lucek3.2.2004.
18MartinMajerus8.3.2007.
19ZvonimirMišić18.2.2004.
20MihaelPjatakov31.8.2006.
21Marko Poznić16.9.2007.
22Luka Prepelić14.6.2007.
23LovroRadotović12.5.2004.
24ViktorStrmečki19.5.2004.
25PetarŠajfar7.8.2008.
26Marko Šarić7.6.2006.
27Luka Švagelj5.7.2005.
28GabrijelVedriš5.10.2005.
29JanVrabec13.3.2005.

M-14 | Mlađi kadeti | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1RADNIK12102101664537122
2MLADOST129393562930621
3KRIŽEVCI129390164525621
4KOPRIVNICA12667436737018
5VIROVITICA1248531891-36016
6BISTRA-PODRAVAC1239536839-30315
7BJELOVAR12111473813-34013
R.br.KoloDatumDomaćinGostiRezultat  
1119./20.09.2015.KRIŽEVCIslobodan
2119./20.09.2015.BISTRA PODRAVACBJELOVAR57:26
3119./20.09.2015.RADNIKMLADOST53:77
4119./20.09.2015.VIROVITICAKOPRIVNICA25:81
5203./04.10.2015.KOPRIVNICAslobodan
6203./04.10.2015.MLADOSTVIROVITICA125:22
7203./04.10.2015.BJELOVARRADNIK32:85
8203./04.10.2015.KRIŽEVCIBISTRA PODRAVAC76:25
9317./18.10.2015.BISTRA PODRAVACslobodan
10317./18.10.2015.RADNIKKRIŽEVCI86:92
11317./18.10.2015.VIROVITICABJELOVAR47:45
12317./18.10.2015.KOPRIVNICAMLADOST41:93
13431.10./01.11.2015.MLADOSTslobodan
14431.10./01.11.2015.BJELOVARKOPRIVNICA27:49
15431.10./01.11.2015.KRIŽEVCIVIROVITICA82:47
16431.10./01.11.2015.BISTRA PODRAVACRADNIK53:96
17514./15.11.2015.RADNIKslobodan
18514./15.11.2015.VIROVITICABISTRA PODRAVAC67:37
19514./15.11.2015.KOPRIVNICAKRIŽEVCI60:64
20514./15.11.2015.MLADOSTBJELOVAR81:75
21628./29.11.2015.BJELOVARslobodan
22628./29.11.2015.KRIŽEVCIMLADOST47:74
23628./29.11.2015.BISTRA PODRAVACKOPRIVNICA38:77
24628./29.11.2015.RADNIKVIROVITICA102:40
25712./13.12.2015.VIROVITICAslobodan
26712./13.12.2015.KOPRIVNICARADNIK56:81
27712./13.12.2015.MLADOSTBISTRA PODRAVAC96:50
28712./13.12.2015.BJELOVARKRIŽEVCI29:87
29816./17.01.2016.KRIŽEVCIslobodan
30816./17.01.2016.BJELOVARBISTRA PODRAVAC47:60
31816./17.01.2016.MLADOSTRADNIK64:72
32816./17.01.2016.KOPRIVNICAVIROVITICA85:39
33930./31.01.2016.KOPRIVNICAslobodan
34930./31.01.2016.VIROVITICAMLADOST55:39
35930./31.01.2016.RADNIKBJELOVAR98:30
36930./31.01.2016.BISTRA PODRAVACKRIŽEVCI28:72
371013./14.02.2016.BISTRA PODRAVACslobodan
381013./14.02.2016.KRIŽEVCIRADNIK59:77
391013./14.02.2016.BJELOVARVIROVITICA26:57
401013./14.02.2016.MLADOSTKOPRIVNICA82:33
411127./28.02.2016.MLADOSTslobodan
421127./28.02.2016.KOPRIVNICABJELOVAR77:18
431127./28.02.2016.VIROVITICAKRIŽEVCI42:108
441127./28.02.2016.RADNIKBISTRA PODRAVAC98:40
451212./13.03.2016.RADNIKslobodan
461212./13.03.2016.BISTRA PODRAVACVIROVITICA67:52
471212./13.03.2016.KRIŽEVCIKOPRIVNICA65:55
481212./13.03.2016.BJELOVARMLADOST84:49
491302./03.04.2016.BJELOVARslobodan
501302./03.04.2016.MLADOSTKRIŽEVCI88:53
511302./03.04.2016.KOPRIVNICABISTRA PODRAVAC65:37
521302./03.04.2016.VIROVITICARADNIK38:94
531409./10.04.2016.VIROVITICAslobodan
541409./10.04.2016.RADNIKKOPRIVNICA74:64
551409./10.04.2016.BISTRA PODRAVACMLADOST44:67
561409./10.04.2016.KRIŽEVCIBJELOVAR66:34
57All Stars14./15.05.2016.
R.br.ImePrezimeDatum rođenja
1TomislavBenotić19.5.2003.
2JakovBiršić5.9.2003.
3TimonFabijanec2.4.2002.
4BornaGregur9.9.2002.
5FilipImbriovčan11.9.2002.
6MihaelImbriovčan2.1.2004.
7DorijanLončarić28.6.2003.
8FilipLončarić13.6.2002.
9MihaelMirić14.9.2003.
10MarinPetričević9.9.2003.
11JanPobi30.7.2003.
12IvanPoznić3.12.2002.
13TomislavSabolić13.5.2003.
14AdiStajku26.6.2003.
15FilipTetec6.4.2003.

M-16 | Kadeti | Košarkaški klub Koprivnica

Tablica regionalnog doigravanja
R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1KOPRIVNICA65155441014411
2PODRAVAC532427390378
3ČAKOVEC523356383-277
4MEĐIMURJE615431585-1547
Tablica lige
R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1KOPRIVNICA12111127064162923
2PODRAVAC12102118471147322
3BJELOVAR129397378119221
4MLADOST12396801032-35215
5RADNIK1138762943-18114
6VIROVITICA1037626926-30013
7KRIŽEVCI111105401001-46112
Rezultati i raspored regionalnog doigravanja
R.br.KoloDatumDomaćinGostiRezultat  
1102./03.04.2016.KOPRIVNICAČAKOVEC75:61
2102./03.04.2016.PODRAVACMEĐIMURJE115:77
3209./10.04.2016.ČAKOVECPODRAVAC84:67
4209./10.04.2016.MEĐIMURJEKOPRIVNICA71:120
5316./17.04.2016.ČAKOVECKOPRIVNICA61:94
6316./17.04.2016.MEĐIMURJEPODRAVAC70:94
7423./24.04.2016.KOPRIVNICAMEĐIMURJE106:66
8423./24.04.2016.PODRAVACČAKOVEC
Rezultati i raspored regionalnog lige
R.br.KoloDatumDomaćinGostiRezultat  
1112./13.09.2015.VIROVITICAslobodan
2112./13.09.2015.MLADOSTKRIŽEVCI67:65
3112./13.09.2015.KOPRIVNICARADNIK108:45
4112./13.09.2015.BJELOVARPODRAVAC59:92
5226./27.09.2015.PODRAVACslobodan
6226./27.09.2015.RADNIKBJELOVAR62:72
7226./27.09.2015.KRIŽEVCIKOPRIVNICA43:116
8226./27.09.2015.VIROVITICAMLADOST72:57
9310./11.10.2015.MLADOSTslobodan
10310./11.10.2015.KOPRIVNICAVIROVITICA115:50
11310./11.10.2015.BJELOVARKRIŽEVCI100:45
12310./11.10.2015.PODRAVACRADNIK100:55
13424./25.10.2015.RADNIKslobodan
14424./25.10.2015.KRIŽEVCIPODRAVAC40:93
15424./25.10.2015.VIROVITICABJELOVAR56:101
16424./25.10.2015.MLADOSTKOPRIVNICA47:123
17507./08.11.2015.KOPRIVNICAslobodan
18507./08.11.2015.BJELOVARMLADOST66:41
19507./08.11.2015.PODRAVACVIROVITICA110:78
20507./08.11.2015.RADNIKKRIŽEVCI74:56
21621./22.11.2015.KRIŽEVCIslobodan
22621./22.11.2015.VIROVITICARADNIK90:79
23621./22.11.2015.MLADOSTPODRAVAC64:94
24621./22.11.2015.KOPRIVNICABJELOVAR84:63
25705./06.12.2015.BJELOVARslobodan
26705./06.12.2015.PODRAVACKOPRIVNICA76:72
27705./06.12.2015.RADNIKMLADOST91:56
28705./06.12.2015.KRIŽEVCIVIROVITICA83:58
29819./20.12.2015.VIROVITICAslobodan
30819./20.12.2015.KRIŽEVCIMLADOST65:90
31819./20.12.2015.RADNIKKOPRIVNICA62:128
32819./20.12.2015.PODRAVACBJELOVAR76:87
33909./10.01.2016.PODRAVACslobodan
34909./10.01.2016.BJELOVARRADNIK105:63
35909./10.01.2016.KOPRIVNICAKRIŽEVCI116:26
36909./10.01.2016.MLADOSTVIROVITICA41:61
371023./24.01.2016.MLADOSTslobodan
381023./24.01.2016.VIROVITICAKOPRIVNICA47:106
391023./24.01.2016.KRIŽEVCIBJELOVAR42:92
401023./24.01.2016.RADNIKPODRAVAC62:102
411106./07.02.2016.RADNIKslobodan
421106./07.02.2016.PODRAVACKRIŽEVCI102:28
431106./07.02.2016.BJELOVARVIROVITICA76:67
441106./07.02.2016.KOPRIVNICAMLADOST122:46
451220./21.02.2016.KOPRIVNICAslobodan
461220./21.02.2016.MLADOSTBJELOVAR60:91
471220./21.02.2016.VIROVITICAPODRAVAC47:158
481220./21.02.2016.KRIŽEVCIRADNIK47:93
491305./06.03.2016.KRIŽEVCIslobodan
501305./06.03.2016.RADNIKVIROVITICA:
511305./06.03.2016.PODRAVACMLADOST106:32
521305./06.03.2016.BJELOVARKOPRIVNICA61:93
531419./20.03.2016.BJELOVARslobodan
541419./20.03.2016.KOPRIVNICAPODRAVAC87:75
551419./20.03.2016.MLADOSTRADNIK79:76
561419./20.03.2016.VIROVITICAKRIŽEVCI:
57All Stars30.04./01.05.2016.
R.br.ImePrezimeDatum rođenja
1JurajBalaško26.1.2001.
2AntunBagarić13.6.2000.
3FilipBriški26.3.2000.
4MatijaGerić13.5.2000.
5BornaGregur9.9.2002.
6FranIgrić1.3.2000.
7MatejIgrić20.12.2001.
8IvanKuzmić20.6.2001.
9FlorjanMikor9.4.2001.
10LeonardoMirić20.3.2001.
11IvanPoznić3.12.2002.
12LovroRelja19.2.2001.
13FilipTetec27.2.2000.
14MartinVedriš11.11.2000.
15HrvojeVrhovec14.3.2000.
16DarinŽaja6.10.2000.

M-18 | Juniori | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1RADNIK12111114583231323
2VIROVITICA12939188615721
3PODRAVAC127599280318919
4KOPRIVNICA12668288121618
5BJELOVAR1257813808517
6KRIŽEVCI1239670903-23315
7PITOMAČA121116811028-34713
R.br.KoloDatumDomaćinGostiRezultat  
1119./20.09.2015.VIROVITICAslobodan
2119./20.09.2015.KRIŽEVCIKOPRIVNICA53:80
3119./20.09.2015.PITOMAČARADNIK60:96
4119./20.09.2015.PODRAVACBJELOVAR101:61
5203./04.10.2015.BJELOVARslobodan
6203./04.10.2015.RADNIKPODRAVAC83:80
7203./04.10.2015.KOPRIVNICAPITOMAČA72:45
8203./04.10.2015.VIROVITICAKRIŽEVCI95:90
9317./18.10.2015.KRIŽEVCIslobodan
10317./18.10.2015.PITOMAČAVIROVITICA62:77
11317./18.10.2015.PODRAVACKOPRIVNICA65:57
12317./18.10.2015.BJELOVARRADNIK72:81
13431.10./01.11.2015.RADNIKslobodan
14431.10./01.11.2015.KOPRIVNICABJELOVAR52:61
15431.10./01.11.2015.VIROVITICAPODRAVAC73:78
16431.10./01.11.2015.KRIŽEVCIPITOMAČA57:47
17514./15.11.2015.PITOMAČAslobodan
18514./15.11.2015.PODRAVACKRIŽEVCI88:58
19514./15.11.2015.BJELOVARVIROVITICA74:76
20514./15.11.2015.RADNIKKOPRIVNICA113:52
21628./29.11.2015.KOPRIVNICAslobodan
22628./29.11.2015.VIROVITICARADNIK73:104
23628./29.11.2015.KRIŽEVCIBJELOVAR48:77
24628./29.11.2015.PITOMAČAPODRAVAC55:115
25712./13.12.2015.PODRAVACslobodan
26712./13.12.2015.BJELOVARPITOMAČA87:41
27712./13.12.2015.RADNIKKRIŽEVCI91:70
28712./13.12.2015.KOPRIVNICAVIROVITICA65:70
29816./17.01.2016.VIROVITICAslobodan
30816./17.01.2016.KOPRIVNICAKRIŽEVCI53:61
31816./17.01.2016.RADNIKPITOMAČA115:66
32816./17.01.2016.BJELOVARPODRAVAC71:59
33923./24.01.2016.BJELOVARslobodan
34923./24.01.2016.PODRAVACRADNIK77:83
35923./24.01.2016.PITOMAČAKOPRIVNICA56:90
36923./24.01.2016.KRIŽEVCIVIROVITICA62:73
371030./31.01.2016.KRIŽEVCIslobodan
381030./31.01.2016.VIROVITICAPITOMAČA85:50
391030./31.01.2016.KOPRIVNICAPODRAVAC87:80
401030./31.01.2016.RADNIKBJELOVAR90:70
411106./07.02.2016.RADNIKslobodan
421106./07.02.2016.BJELOVARKOPRIVNICA52:72
431106./07.02.2016.PODRAVACVIROVITICA77:82
441106./07.02.2016.PITOMAČAKRIŽEVCI68:70
451213./14.02.2016.PITOMAČAslobodan
461213./14.02.2016.KRIŽEVCIPODRAVAC36:75
471213./14.02.2016.VIROVITICABJELOVAR58:54
481213./14.02.2016.KOPRIVNICARADNIK85:78
491320./21.02.2016.KOPRIVNICAslobodan
501320./21.02.2016.RADNIKVIROVITICA122:78
511320./21.02.2016.BJELOVARKRIŽEVCI67:56
521320./21.02.2016.PODRAVACPITOMAČA97:57
531427./28.02.2016.PODRAVACslobodan
541427./28.02.2016.PITOMAČABJELOVAR74:67
551427./28.02.2016.KRIŽEVCIRADNIK49:89
561427./28.02.2016.VIROVITICAKOPRIVNICA78:63
57All Stars09./10.04.2016.
R.br.ImePrezimeDatum rođenja
1JurajBalaško26.1.2001.
2AntunBagarić13.6.2000.
3StipeBagarić4.9.1998.
4BenjaminBiršić Dora28.5.1998.
5DarioBajušić8.4.1998.
6LukaBlesić23.7.1998.
7FilipBriški26.3.2000.
8MatijaGerić13.5.2000.
9TomislavGodek16.4.1998.
10VedranHraščanec21.11.1998.
11FranIgrić1.3.2000.
12MatejIgrić20.12.2001.
13TrpimirKovačić10.8.1998.
14FranKukec18.2.1998.
15IvanKuzmić20.6.2001.
16FlorjanMikor9.4.2001.
17JosipPuc18.3.1998.
18LeoSmolak30.4.1999.
19FilipTetec27.2.2000.
20PetarTušek2.8.1999.
21VedrišMartin11.11.2000.
22HrvojeVrhovec14.3.2000.
23DarinŽaja6.10.2000.

Seniori | Košarkaški klub Koprivnica

R.br.EkipaUtakmicePobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1MEĐIMURJE181621674136730734
2GRAFIČAR181531690135133933
3RADNIK181531608135625233
4PODRAVAC181351650130834231
5BJELOVAR18108167216274528
6IVANČICA1871113781413-3525
7PETAR ZRINSKI1871113661411-4525
8MLADOST1851314451668-22323
9KRIŽEVCI1811711241688-56419
10KOPRIVNICA1811712221640-41819
R.br.KoloDatumDomaćinGostiRezultat  
1111.10.2014.IVANČICABJELOVAR62:75
2111.10.2014.KOPRIVNICAGRAFIČAR77:88
3111.10.2014.KRIŽEVCIPETAR ZRINSKI49:93
4111.10.2014.MLADOSTPODRAVAC74:98
5111.10.2014.MEĐIMURJERADNIK78:89
6218.10.2014.BJELOVARRADNIK91:119
7218.10.2014.PODRAVACMEĐIMURJE79:86
8218.10.2014.PETAR ZRINSKIMLADOST75:73
9218.10.2014.GRAFIČARKRIŽEVCI108:43
10218.10.2014.IVANČICAKOPRIVNICA76:62
11325.10.2014.KOPRIVNICABJELOVAR93:95
12325.10.2014.KRIŽEVCIIVANČICA75:97
13325.10.2014.MLADOSTGRAFIČAR83:112
14325.10.2014.MEĐIMURJEPETAR ZRINSKI88:65
15325.10.2014.RADNIKPODRAVAC95:82
16401.11.2014.BJELOVARPODRAVAC95:98
17401.11.2014.PETAR ZRINSKIRADNIK93:95
18401.11.2014.GRAFIČARMEĐIMURJE73:92
19401.11.2014.IVANČICAMLADOST99:82
20401.11.2014.KOPRIVNICAKRIŽEVCI96:67
21508.11.2014.KRIŽEVCIBJELOVAR51:90
22508.11.2014.MLADOSTKOPRIVNICA83:67
23508.11.2014.MEĐIMURJEIVANČICA84:69
24508.11.2014.RADNIKGRAFIČAR92:79
25508.11.2014.PODRAVACPETAR ZRINSKI76:54
26615.11.2014.BJELOVARPETAR ZRINSKI89:83
27615.11.2014.GRAFIČARPODRAVAC86:78
28615.11.2014.IVANČICARADNIK86:96
29615.11.2014.KOPRIVNICAMEĐIMURJE79:91
30615.11.2014.KRIŽEVCIMLADOST78:85
31722.11.2014.MLADOSTBJELOVAR107:121
32722.11.2014.MEĐIMURJEKRIŽEVCI113:56
33722.11.2014.RADNIKKOPRIVNICA99:65
34722.11.2014.PODRAVACIVANČICA95:60
35722.11.2014.PETAR ZRINSKIGRAFIČAR53:79
36829.11.2014.BJELOVARGRAFIČAR72:100
37829.11.2014.IVANČICAPETAR ZRINSKI63:71
38829.11.2014.KOPRIVNICAPODRAVAC53:107
39829.11.2014.KRIŽEVCIRADNIK58:92
40829.11.2014.MLADOSTMEĐIMURJE83:102
41906.12.2014.MEĐIMURJEBJELOVAR106:95
42906.12.2014.RADNIKMLADOST102:80
43906.12.2014.PODRAVACKRIŽEVCI104:57
44906.12.2014.PETAR ZRINSKIKOPRIVNICA74:60
45906.12.2014.GRAFIČARIVANČICA89:69
461013.12.2014.BJELOVARIVANČICA94:82
471013.12.2014.GRAFIČARKOPRIVNICA96:73
481013.12.2014.PETAR ZRINSKIKRIŽEVCI74:60
491013.12.2014.PODRAVACMLADOST97:47
501013.12.2014.RADNIKMEĐIMURJE94:78
511120.12.2014.RADNIKBJELOVAR79:84
521120.12.2014.MEĐIMURJEPODRAVAC84:79
531120.12.2014.MLADOSTPETAR ZRINSKI65:92
541120.12.2014.KRIŽEVCIGRAFIČAR64:109
551120.12.2014.KOPRIVNICAIVANČICA52:84
561210.01.2015.BJELOVARKOPRIVNICA108:69
571210.01.2015.IVANČICAKRIŽEVCI90:52
581210.01.2015.GRAFIČARMLADOST106:74
591210.01.2015.PETAR ZRINSKIMEĐIMURJE82:85
601210.01.2015.PODRAVACRADNIK77:70
611317.01.2015.PODRAVACBJELOVAR100:88
621317.01.2015.RADNIKPETAR ZRINSKI70:59
631317.01.2015.MEĐIMURJEGRAFIČAR82:74
641317.01.2015.MLADOSTIVANČICA70:87
651317.01.2015.KRIŽEVCIKOPRIVNICA87:58
661424.01.2015.BJELOVARKRIŽEVCI99:75
671424.01.2015.KOPRIVNICAMLADOST65:82
681424.01.2015.IVANČICAMEĐIMURJE71:96
691424.01.2015.GRAFIČARRADNIK87:76
701424.01.2015.PETAR ZRINSKIPODRAVAC71:89
711531.01.2015.PETAR ZRINSKIBJELOVAR63:102
721531.01.2015.PODRAVACGRAFIČAR88:92
731531.01.2015.RADNIKIVANČICA68:54
741531.01.2015.MEĐIMURJEKOPRIVNICA108:68
751531.01.2015.MLADOSTKRIŽEVCI96:75
761607.02.2015.BJELOVARMLADOST101:105
771607.02.2015.KRIŽEVCIMEĐIMURJE52:83
781607.02.2015.KOPRIVNICARADNIK62:92
791607.02.2015.IVANČICAPODRAVAC74:92
801607.02.2015.GRAFIČARPETAR ZRINSKI114:81
811714.02.2015.GRAFIČARBJELOVAR120:88
821714.02.2015.PETAR ZRINSKIIVANČICA86:89
831714.02.2015.PODRAVACKOPRIVNICA106:58
841714.02.2015.RADNIKKRIŽEVCI96:64
851714.02.2015.MEĐIMURJEMLADOST103:74
861821.02.2015.BJELOVARMEĐIMURJE85:115
871821.02.2015.MLADOSTRADNIK79:88
881821.02.2015.KRIŽEVCIPODRAVAC61:105
891821.02.2015.KOPRIVNICAPETAR ZRINSKI65:97
901821.02.2015.IVANČICAGRAFIČAR66:78
91All Stars19./20.03.2016.
R.br.ImePrezimeDatum rođenja
1MARIN ANDROLIĆ15.1.1993.
2GORANANTOLIĆ2.10.1992.
3FILIPDOMOVIĆ24.5.1993.
4MATIJADOMOVIĆ24.5.1993.
5LEONGRBEŠ6.8.1996.
6TOMISLAVHALUSEK23.9.1991.
7TOMISLAVHORVAT10.5.1996.
8MARIJANINDIR10.4.1975.
9LEONIVANDIĆ4.4.1994.
10VILIMJAKUPIĆ7.7.1993.
11DOMINIKNERVO15.10.1992.
12DAMIRPALIGAČ30.1.1967.
13TOMISLAVŠIMUNOVIĆ26.10.1996.
14StipeBagarić4.9.1998.
15DarioBajušić8.4.1998.
16BenjaminBiršić Dora28.5.1998.
17LukaBlesić23.7.1998.
18MatijaGerić13.5.2000.
19VedranHraščanec21.11.1998.
20TrpimirKovačić10.8.1998.
21FranKukec18.2.1998.
22SvenPetrović18.9.1998.
23MartinVedriš11.11.2000.
24DarinŽaja6.10.2000.