» » All Stars M-12 lige

All Stars M-12 lige

Liga: M-13 | Dječaci | 0

Momčad KK Koprivnice osvojila je ove sezone drugo mjesto u ligi M-12,pa je naš trener vodio selekciju lige.Od naših dječaka nastupili su:Sabolić,Imbriovčan,Petričević,Pobi,Benotić,Stajku i Tetec.U utakmici ,koju su ovogodišnji prvaci KK Križevci pobjedili,igrači obje ekipe dobili su svoju šansu za dokazivanje.Najboljim igračem utakmice(MVP) proglašen je Roko Bolčić(Križevci),a u izvođenju slobodnih bacanja najbolji je bio Juraj Brkić(Križevci) koji je pogodio svih 5 šuteva.Od naših dječaka u izvođenju slobodnih bacanja jedini se istaknuo Benotić koji je pogodio 4/5 šutava.

Valja napomenuti da su naši dječaci iz utakmice u utakmicu igrali sve bolju košarku,razvili zajedništvo ekipe i jedini imali 6 igrača sa prosjekom većim od 10 poena,s time da je Adi Stajku 4. strijelac lige,a Tomislav Benotić 7..Obojica dječaka su glasovima trenera zauzeli odlično 3.mjesto Adi Stajku sa 6 glasova i 4. mjesto Tomislav Benotić sa 4 glasa,dok je Noa Svoboda(Križevci)najbolji strijelac sa 211koševa i najbolji igrač lige sa maksimalnih 25 glasova.

KK KRIŽEVCI : KK SELEKCIJA LIGE49 : 36
Rezultat po četvrtinama: (6:3)(16:13)(20:5)(7:15)

Za KK KRIŽEVCI nastupili su: Za KK SELEKCIJA LIGE nastupili su:
Članovi ekipe Broj koševa Broj dresa Članovi ekipe Broj koševa
BEREND 0 4 SABOLIĆ(KOPRIVNICA) 2
BOLČIĆ 17 5 IMBRIOVČAN(KOPRIVNICA) 2
KAVALIN 0 6 ANĐELIĆ(RADNIK) 3
ŠAŠEK FL. 6 7 ORAK(RADNIK)

KOKŠA(BISTRA)

0
ŠAŠEK FA. 4 8 LOVRIĆ(BJELOVAR) 3
SVOBODA 22 9 SANTO(RADNIK) 13
MARENČIĆ 0 10 ŠOŠ(BISTRA) 4
BRKIĆ 0 11 PETRIČEVIĆ,POBI(KOPRIVNICA) 0
JAJČANIN 0 12 BENOTIĆ(KOPRIVNICA) 1
GRŠIĆ 0 13 STAJKU(KOPRIVNICA) 2
    14 PUGAR(RADNIK) 0
    15 TETEC(KOPRIVNICA) 6
Trice
   
Treneri
MATOIĆ ŽAJA

Suci: VEDRIŠ,SVOBODA